sadsad x
asdasd
Sipariş ve Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, bize yansıdıktan hemen sonra 24 saat (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Kargonuz yaklaşık 1 haftalık bir sürede size ulaşacaktır

  • Kargo tutanağını imzalamadan önce kutunun hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kutuda hasar var ise hiçbir belgeyi imzalamadan mutlaka tutanak tutunuz ve tutanağın fotosunu 0533 330 8895 whatsapp hattımıza gönderiniz.yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.(Cumartesi günleri (Eğer resmi tatil değilse); Teslimat öğlen saatlerine kadardır.)

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve konu ile alakalı aranacaksınız.Ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.Değişiklik veya iade yapma hakkınız bulunmaktadır.

mykagitcim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa başka bir tüketicinin aynı ürünü alması söz konusu olabilir ve bu durumda ürün stoklarda tükenmektedir. Böyle bir durum gerçekleşmesi halinde;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ancak beklemek istenilmez ise 15 gün içerisinde tüketiciye ücret iadesi yapılmaktadır.Lütfen Dikkat: Kargo tutanağını imzalamadan önce kargo paketinizin taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kargo paketinizde herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kargonuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kargo paketi hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden mykagitcim.com sorumlu değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.