Coart Kadife Large

KADİFE DUVAR STICKER ÇİÇEK-4 26 ADET

Ürün Kodu : DP-779
Fiyat
:
20,46 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Kadife duvar stickerlerinin arkası yapışkanlıdır,direk sökülüp duvara takılır.Renk seçimlerini renk tablosundan seçiniz ve sipariş notu olarak belirtiniz, belirtilmeyen renkler siyah olarak gönderilmektedir.

  Bu üründe sürprize yer yok…. Ödediğiniz alın terini kendi alın terimiz olarak nitelendiriyoruz. Bu nedenle size diğer plastik (folyo)ürünlerle kıyaslandığında çok daha kaliteli ve daha büyük boyutta ürünler sunuyoruz.

       Peki diğer ürünlere 2-3 yorum yapılırken kadife duvar stickerlarına neden onlarca yorumda “harika”, “ çok kaliteli”, “diğer modellerinden de alacağım” gibi olumlu yorumlar yapılıyor? Çünkü bu ürün nitelik olarak diğer ürünlerden çok farklı. Renkler çok canlı, diğer plastik folyo ürünler gibi parlama yapmaz, dokunduğunuzda kaliteli bir ürüne dokunduğunuzu bilirsiniz. Hatta gözünüzü kapayıp dokunduğunuzda bile COART’ı tanırsınız.

        Elinize aldığınızda ürünün ağırlığını maddi manevi hissedeceksiniz. (ürünler, modele göre 250 gr dan 700-800 gr ağırlığa kadar ulaşmaktadır) yani 50-100 gr gelen tülbent kalınlığında ürünlerden bahsetmiyoruz. Aldığınız ürünün kaliteli olduğunu ambalajına da yansıtmayı unutmuyoruz.

        20 ülkeye ihraç edilen ürünümüz basit karton kutu içinde değil kaliteli perakende ambalajla size sunmaktayız.

  Ayrıca kullandığımız kadifenin tüm dünyada geçerli SGS(AZO boyar madde) analiz belgelerini sunmayı unutmuyoruz.

        Diğer markaları incelerken lütfen ürünlerin boylarını, kalitelerini, sağlık belgelerini kıyaslamayı ve bu ürünün plastik olmayıp kadife olduğunu unutmayınız. Kısacası “Kadife Duvar Stickeri” paranızın tam karşılığıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.